Başkan Özkılıç’tan örnek davranış!

Başkan Özkılıç’tan örnek davranış!

Doğu Güneydoğu Sanayici İş İnsanları Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı ve birçok sektörde faaliyet gösteren Özkılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı İş adamı A.Aziz Özkılıç, corona virüsten kaynaklanan ekonomik buhranda hiç bir çalışanını işten çıkartmayacağını ve tüm haklarının korunacağını bildirdi. Başkan Özkılıç, Covid-19 salgını sırasında istihdamın korunarak faaliyetlerin devam ettirilmesinin de toplumsal bir sorumluluk olduğu bilinciyle çalışmalarına da devam edecekleri kararı aldıklarını söyledi.

ŞİRKETLER ESNEK ÇALIŞMA MODELİNE GEÇİYOR

Tüm dünyada hızla yayılan yeni tip Korona virüs Kovid-19, etkisini her geçen gün göstermeye devam ediyor. Türkiye’de de vaka sayıları her geçen gün artarken ülke çapında alınan önlemlerle salgının önüne geçilmeye çalışılıyor. Sosyal izolasyon en büyük önlem olarak dikkat çekerken, şirketler esnek çalışma modeline birer birer geçiyor.

BÖLGEDE İLK ADIMI ÖZKILIÇ GROUP ATTI

Bölgede bu anlamda ilk adımı Doğu Güneydoğu Sanayici İş İnsanları Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı ve Özkılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı İş adamı A.Aziz Özkılıç attı. Birçok sektörde faaliyet gösteren ve yüzlerce çalışanı bulunan Özkılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı A.Aziz Özkılıç, vatandaşların içerisinde olduğu bu zorlu günlerde devletin uyarı ve ikazlarına uyum göstermekle birlikte üzerlerine düşen diğer bir önemli konunun da çalışanların sağlık ve ekonomik bütünlüklerinin korunması olduğunu kaydetti.

BİRER AİLE FERDİ OLARAK GÖRÜYORUM

Kurulduğu günden itibaren devletin bekası için üzerine düşen hiçbir sorumluluktan kaçınmayan şirket gruplarının bu dönem içerisinde asli sorumluluğunun, birer aile ferdi olarak gördükleri çalışanlarının sağlık ve ekonomik özgürlüklerini muhafaza etmek olduğunu kaydeden Başkan Özkılıç, Covid-19 salgını sırasında istihdamın korunarak faaliyetlerin devam ettirilmesinin ayrıca toplumsal bir sorumluluk olduğunun da altını çizdi.  

BİRLİK VE BERABERLİK DUYGULARIYLA ATLATACAĞIZ

Başkan Özkılıç, “Özkılıç Group olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde esnek çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız. Tüm çalışanlarımızın haklarını koruyarak istihdam artışımızı da sürdürmeye devam ediyoruz. Ülkece bu zorlu günleri birlik ve beraberlik duygularıyla atlatacağımıza inancımız tamdır. Covid-19 salgını sırasında istihdamın korunarak faaliyetlerin devam etmesinin toplumsal bir sorumluluk olduğu bilinciyle çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz” dedi.

‘BİZ BİZE YETERİZ’ KAMPANYASINA DESTEK

Başkan Özkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz’ kampanyasına da destek verdi. Kampanyayı çok anlamlı bulduğunu belirten Özkılıç, tüm iş camiasının da bu anlamlı kampanyaya destekte bulunması çağrısında bulundu.

http://ozgurhabergazetesi.com/baskan-ozkilic%E2%80%99tan-ornek-davranis---,81058