Özkılıç Grup’tan Cumhuriyet 100. Yılına özel video!

Özkılıç Grup’tan Cumhuriyet 100. Yılına özel video!

Diyarbakır’ın saygın firmalarından olan Özkılıç Grup, Cumhuriyetin 100. Yılına özel hazırlattığı video ile bayramı kutladı. Özkılıç Gurup Yönetim Kurulu Başkanı A. Aziz Özkılıç da mesajında, “Ülkemizin aydınlık yarınlara ilerlemesini diliyorum” dedi.

 

Özkılıç Gurup Yönetim Kurulu Başkanı A. Aziz Özkılıç da yayımladığı mesaj ile Cumhuriyetin 100. Yılını kutladı. Özkılıç mesajında, Cumhuriyetin 100. Yaşına ulaşmanın büyük bir coşku, heyecan ve onurunu yaşadıklarını belirterek, “Cumhuriyetin 100. Yılını gurur ve coşkuyla kutluyor. Ülkemizin aydınlık yarınlara ilerlemesini diliyorum. Cumhuriyet Bayramının tüm vatandaşlarımıza kutlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

“Şanlı bayrağa gururla bakıyoruz”

 

Özkılıç Grup, ayrıca Cumhuriyetin 100. Yılına özel hazırlattığı video da dikkat çekti. Eski ve yeni Türkiye’den görüntülerin yer aldığı videoda, “Özgürlük çok ince bir çizgidir. Kılıç kadar keskin pamuk ipliği kadar hassastır. Biz bugün özgürlüğümüzü koruyan geleceğe ise yön veren Cumhuriyetimizin 100. Yaşını kutluyoruz. Ona layık olmak için durmadan yılmadan çalışıp şanlı bayrağa gururla bakıyoruz” denildi.