Vali Güzeloğlu, DOGÜNSİFED yönetimiyle Diyarbakır’ı konuştu

Vali Güzeloğlu, DOGÜNSİFED yönetimiyle Diyarbakır’ı konuştu

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Yönetim Kuruluyla video konferans toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda koronavirüs sürecinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.

SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUŞULDU

Vali Güzeloğlu ve DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı A. Aziz Özkılıç’ın hazır bulunduğu video konferans toplantısında koronavirüs sürecinde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Sorun ve sıkıntıların konuşulduğu toplantıda, sunulan çözüm önerilerinin de hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi noktasında fikir birliğine varıldı.

“GÜVENLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Toplantının ardından sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Vali Güzeloğlu, “İş Dünyamızın değerli temsilcileri, DOGÜNSİFED yönetimi ile son gelişmeler ışığında ilimizin ekonomik durumunu değerlendirdik. İlimizin gelişmesine koydukları katkı ve bizlere olan güvenleri için teşekkür ediyorum” dedi.

“DİYARBAKIR İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞAN VALİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı A.Aziz Özkılıç da toplantıyla ilgili sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Yönetim kurulu olarak Sayın Valimiz ile telekonferans yoluyla kentimizin sorun ve çözüm önerileri için toplantı yaptık. Her zaman Diyarbakır için gece gündüz demeden çalışan Valimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

http://ozgurhabergazetesi.com/vali-guzeloglu-dogunsifed--yonetimiyle-diyarbakir%E2%80%99i-konustu---,81670